Tutti Frutti

01 august 2019

Augustikuu on arbuusikuu! Tutti Frutti on värskendavalt arbuusine suvesmuuti, millele lihtsalt ei saa ära öelda! Tutti Frutti sisaldab endas ananassi, arbuusi, vaarikaid, vanilje jääjogurtit, sorbetti & jääd. Kindlasti küsi ka teisi arbuusijooke:

  • Skinny Mini Melon – arbuus, vaarikad, õunamahl, passion, maasika jääjogurt, sorbet & jää
  • Wondermelon – arbuus, maasikad, chia buuster, maasika jääjogurt & jää

Miks arbuus on kasulik:

  • Arbuus on tõeline ravitoit, sisaldades palju vett, A-, C-, E- ja D- ja B-grupi vitamiine, rauda, kaltsiumi, magneesiumi, mangaani, kaaliumi, fosforit, tsinki, fluoriidi ja seleeni.

Kõigest 150 grammist arbuusist piisab, et saada oma magneesiumi päevanorm kätte. Arvestades, et magneesium on tähtsuselt teine mineraal, mida meie organism ise ei sünteesi, peaksime kasutama võimalust saada oma mineraali puudujääk arbuusiga kätte. Arbuus on hea kolesterooli alandaja, mis on eriti tähtis südameveresoonkonna haiguste korral. Rauasisalduse poolest järgneb arbuus salatilehtedele ning spinatile. Arbuusist saadud raud on kergesti omastatav ning aitab ainevahetust normaliseerida. Arbuusiseemned on head valguallikad ning samuti on arbuusi söömine hea neerude puhastamiseks.