Boost Juice otsib entusiastlikke inimesi, kel on kirg maitsvate, tervislike toiduvalikute järele ja kes kehastavad meie love life vaimu. Boosti frantsiisipartnerina saad tuge kogenud professionaalide pühendunud meeskonnalt ja tõestatud süsteemidelt ning protsessidelt, mis aitavad sul oma ärieesmärke saavutada. Tee sammud, et ühineda Austraalia ühe kõige armastatuma kaubamärgiga juba täna!

Ole omaenda ülemus!

Boostis oleme pühendunud unikaalse jaemüügikogemuse pakkumisele, mis on järjepidev, lõbus ja kõikidele klientidele usaldusväärne. See fookus koos tervislike ja suurepäraselt maitsvate toodete, tõestatud süsteemide ja humoorikate turunduskampaaniatega on Boosti edu aluseks.

Boost on kogenud alates kaubamärgi loomisest 2000. aastal võimsat kasvu ning turunõudlus nii potentsiaalsete frantsiisivõtjate kui klientide seas on jätkuvalt muljetavaldavalt suur.

Alustamine: 11 lihtsat sammu

 1. 1.Täida sooviavalduse vorm Boosti kodukal
 2. 2.Saad e-kirja täiendava infoga põhjaliku avalduse täitmiseks
 3. 3.Me saame sinu avalduse kätte
 4. 4.Võtame sinuga ühendust, et kokku leppida intervjuu aeg
 5. 5.Kui intervjuu on edukas, esitame sulle konfidentsiaalsuslepingu (Confidentiality Agreement) ning kohustuste võtmise ja kinnitamise lepingu (Deed of Undertaking and Acknowledgement)
 6. 6.Seejärel avaldame sulle meie ettevõtte müüginumbrid (Network Sales Figures), finantsplaneerimise juhendi (Financial Planning Guide), tegevusküsimustiku (Operational Questionnaire) ja äriplaani põhja (Boost Business Plan Template)
 1. 7.Täida tegevusküsimustik ja koosta äriplaan Boost business plan template põhjal. Saame kokku, et läbi arutada tegevusküsimustik ja äriplaan
 2. 8.Aeg varrukad üles keerata. Lähed kogemuspäevaks baari
 3. 9.Saad meie frantsiisikomplekti (Franchise Kit), milles on näidised meie andmete avalikustamise dokumendist (Disclosure Document) ja frantsiisilepingust (Franchise Agreement)
 4. 10.Seejärel anname sulle ettevõttekomplekti (Company Kit), kust saad juhised oma ettevõtte registreerimiseks
 5. 11.Aeg Boosti perega kohtuda. Oled jõudnud viimase paneelivestluseni

Liitu meiega

Muuda oma elu juba täna!

Täida frantsiisi huviavaldus. Sulle saadatakse e-mail, mis sisaldab rohkem informatsiooni Boosti frantsiisi kohta

Täida avaldus

Täida oma sooviavalduse vorm lihtsalt ja kiirelt siin

  Korduma kippuvad küsimused (KKK)

  • Mida minu esmane investeering sisaldab?

   Frantsiisiomanikud peavad arvestama esmase investeeringuga vahemikus 40 000 – 50 000 EUR + KM. See hõlmab frantsiisitasu ja koolituste maksumust, müügikoha paigalduskulusid, sisustust ja tehnikat. Lõplikud kulud sõltuvad mitmetest teguritest, sh müügikoha suurusest ja asukohast.

  • Kas frantsiisitasule ja müügikoha loomise kuludele lisandub veel mingeid püsikulusid või tasusid?

   Jah. Olete kohustatud maksma litsentsitasu 8% igakuisest netokäibest. Lisaks 3% netokäibest Boost Juice Marketing Fondi. Investeering fondi on oluline panus, tugevdamaks ja kasvatamaks Boost Juice brändi, ning mida kasutatakse suuremahuliste reklaami- ja promotegevuste läbiviimiseks.

  • Mida Boost Juice frantsiisi opereerimine mulle pakub?

   Kuna frantsiisi edukus ja kasumlikkus sõltub paljudest erinevatest teguritest, ei saa me teile anda täpseid suurusjärke oodatavast käibest enne, kui oleme teie huviavalduse läbi vaadanud ning läbi viinud esmase intervjuu, allkirjastame teiega konfidentsiaalsuslepingu.

   Konfidentsiaalsuslepingu järgselt saame teile avaldada olemasolevate Boost mahlabaaride läbimüüginumbreid, koos finantsplaani juhisega, mis aitab teid oma äriplaani koostamisel

  • Kas oma ettevõtte omamise kogemus on eeltingimuseks?

   Ei. Kuigi varasem ärijuhtimise või –omamise kogemus annab teile eelise, ei ole see valikuprotsessis osalemiseks kohustuslik.

  • Kas Boost viib läbi koolitusi?

   Jah. Boost frantsiisi koolitusprogramm hõlmab 15-päevast on-site koolitust ühes meie Tallinna müügipunktis. Treening sisaldab nii praktilist in-store kui teoreetilist osa. Samuti viibime teie esimese müügipunkti avamisel kohapeal kuni 5 päeva, et aidata üles seada süsteeme ja lükata müügipunkt edukalt käima.

  • Kas ma pean ise müügipunktis töötama?

   Jah. Meie Boostis usume, et kõige edukamad frantsiisid on need, kus juhid on ise koha peal tööl. Samuti usume, et kõige edukama alguse oma ärile saate anda just siis, kui pühendate end ettevõtte igasse detaili ning mõistate protsessi kõiki lülisid. Meie jaoks on oluline, et oleksite frantsiisi igapäevatööga aktiivselt seotud ning et see ei oleks teie jaoks pelgalt investeerimisvõimalus.

  • Millised asukohad on frantsiisi loomiseks vabad?

   Kaalume hea meelega Boost baaride asukohti üle kogu Eesti, kui asukohad on finantsiliselt jätkusuutlikud.

   Üldjuhul on asukoha valikuks kolm võimalust:

   1. Pakume teile võimalust rajada frantsiis meie poolt eelnevalt välja valitud kohas;

   2. Teil on võimalus frantsiisi korras üle võtta juba olemasolev Boost baar;

   3. Võite ise pakkuda välja asukoha ning kui see saab Boosti poolt heaks kiidetud, võite alustada tegevust.

   Asukohavalikut on parim arutada frantsiisi värbamise protsessi käigus. Meie peame hindama teie sobivust Boost Juice frantsiisivõrgustikuga, ning teie peate omalt poolt hindama meie sobivust teile ning teie elustiiliga. Kui mõlemi osapoole jaoks on mugav edasi liikuda, on teil võimalus “lukustada” kohavalik. Valiku kinnitamise protseduuri arutame lähemalt intervjuu faasis.

  • Kui kaua võtab aega, et müügipunkt käima saada?

   Müügipunkti avamise ajakava sõltub müügipinna üleandmise ja rendilepingu jõustumise kuupäevast. Rendilepingute tingimuste ja üleandmise kuupäevadega tegeleb meie frantsiisijuht. Valime välja teile, uuele omanikule ja Boostile kõige sobivama kuupäeva.