VIBE

See ongi see. See on kõige lahedam, kõige eksklusiivsem klubi, millest sa võid kunagi osa saada. See on glamuursem kui Mariah Carey elu, sel on rohkem peidetud hüvesid kui Illuminatil ja VIBE liikmena Sa lausa upud kogu oma ülejäänud elu tasuta asjadesse ja superpakkumistesse.

Love life!

Korduma kippuvad küsimused

 • Miks liituda VIBE püsikliendiklubiga?

  Sest VIBE klubi liikmena saad mõnusad 10% allahindlust meie maitsvatelt smuutidelt ja mahladelt. Oma sünnipäeval saad tasuta joogi ning igal kuul saabuvad meie ekslusiivselt mahlased pakkumised otse sinu e-mailile.

 • Kuidas ma saan VIBE klubi liikmeks?

  Küsi meie baarist tasuta templikaart ning ära unusta iga järgmise lemmikjoogi ostuga templit küsida. Kui templeid on kokku 10, saad 11. joogi TASUTA ja oledki auväärne VIBE klubi liige! Klubiliikmelisus on nimeline, seega ära unusta kaasa võtta oma ID kaarti. Teenindaja küsib ka sinu e-maili, kuhu kord kuus saadame VIBE klubi eksklusiivset infot.

 • Mida ma pean soodustuse saamiseks tegema?

  Näita enne maksmist VIBE klubi kaarti. Soodustus kehtib ainult VIBE kaardi ettenäitamisel, nime alusel soodustust ei saa.

 • Kas allahindlus kehtib kõikidele toodetele?

  Allahindlus kehtib kõikidele jookidele. Allahindlus ei kehti muudele toodetele, näiteks müslibatoonidele ning veele.

 • Kuidas saan oma sünnipäeval tasuta joogi?

  Tule oma sünnipäeval Boosti mahlabaari, näita ette VIBE klubi kaart ja isikut tõendav dokument ning meie rõõmsad töötajad blenderdavad sulle sünnipäevaõnnitluste saatel imemaistva joogi! Soodustus kehtib ainult õigel päeval v.a. juhul, kui meie baarid on mingil põhjusel suletud. Sel juhul on võimalik sünnipäevajook kätte saada järgmisel päeval.

 • Kas püsikliendikaarti saab osta?

  Ei, VIBE klubi liikmestaatus tuleb välja teenida. Õige puuviljasõber ei karda väljakutseid!

 • Mis juhtub, kui VIBE klubi kaart kaob?

  Uue kaardi väljastamine maksab 5 eurot. Võimalik on ka uuesti templeid kogudes smuutisõbra staatus taastada.