Westfield Coomera, QLD.
Want to be your own boss?

Westfield Coomera, QLD

Don't miss out on this sensational opportunity to join the Boost Juice network at Westfield Coomera!

Westfield Coomera has commenced construction and is anticipated to open in late 2018. Upon completion of the development, Westfield Coomera will be situated on a highly accessible site less than 500 metres from the Pacific Motorway, the major artery connecting Brisbane and the Gold Coast and will adjoin the Coomera railway station, which serves as a major transport hub for the Coomera region.

Westfield Coomera will deliver everything needed for a modern life including a mix of favourite majors - Woolworths, Coles, Kmart, Target, Event Cinemas - and approximately 140 specialty stores. It will feature casual dining and entertainment offers, a curated selection of fashion and lifestyle stores and a market-style fresh food precinct. 

For more information about franchising with Boost Juice or on this particular opportunity, please select the ‘Apply Now’ button or contact the Boost Juice Franchising Department on 03 9508 4409 today!

For more information on the numbers, our frequently asked questions and the simple steps to becoming a franchise partner, please view the following Retail Zoo Information Pack.

 • Initial Investment: $280K - $350K + GST
 • Premises address: Foxwell Road, Coomera, Queensland, Australia
 • Premises area: TBA
 • Lease Commencement Date: TBA
 • Initial Lease Term: TBA
 • Franchise Agreement Term: 7 Years

Learn more

Fill in these details as a quick expression of your interest.

Suggest a Location

Cant find the store of your dreams

Its hard for our team to find all the best locations, Australia is a pretty big country if you havent noticed. If you have a great location in mind that you would like to franchise then let us know below. Remember a good Boost Zone is a busy, high traffic place for customers to stop, grab and go.

Suggest a Location

Täida oma sooviavalduse vorm lihtsalt ja kiirelt siin

  Korduma kippuvad küsimused (KKK)

  • Mida minu esmane investeering sisaldab?

   Frantsiisiomanikud peavad arvestama esmase investeeringuga vahemikus 40 000 – 50 000 EUR + KM. See hõlmab frantsiisitasu ja koolituste maksumust, müügikoha paigalduskulusid, sisustust ja tehnikat. Lõplikud kulud sõltuvad mitmetest teguritest, sh müügikoha suurusest ja asukohast.

  • Kas frantsiisitasule ja müügikoha loomise kuludele lisandub veel mingeid püsikulusid või tasusid?

   Jah. Olete kohustatud maksma litsentsitasu 8% igakuisest netokäibest. Lisaks 3% netokäibest Boost Juice Marketing Fondi. Investeering fondi on oluline panus, tugevdamaks ja kasvatamaks Boost Juice brändi, ning mida kasutatakse suuremahuliste reklaami- ja promotegevuste läbiviimiseks.

  • Mida Boost Juice frantsiisi opereerimine mulle pakub?

   Kuna frantsiisi edukus ja kasumlikkus sõltub paljudest erinevatest teguritest, ei saa me teile anda täpseid suurusjärke oodatavast käibest enne, kui oleme teie huviavalduse läbi vaadanud ning läbi viinud esmase intervjuu, allkirjastame teiega konfidentsiaalsuslepingu.

   Konfidentsiaalsuslepingu järgselt saame teile avaldada olemasolevate Boost mahlabaaride läbimüüginumbreid, koos finantsplaani juhisega, mis aitab teid oma äriplaani koostamisel

  • Kas oma ettevõtte omamise kogemus on eeltingimuseks?

   Ei. Kuigi varasem ärijuhtimise või –omamise kogemus annab teile eelise, ei ole see valikuprotsessis osalemiseks kohustuslik.

  • Kas Boost viib läbi koolitusi?

   Jah. Boost frantsiisi koolitusprogramm hõlmab 15-päevast on-site koolitust ühes meie Tallinna müügipunktis. Treening sisaldab nii praktilist in-store kui teoreetilist osa. Samuti viibime teie esimese müügipunkti avamisel kohapeal kuni 5 päeva, et aidata üles seada süsteeme ja lükata müügipunkt edukalt käima.

  • Kas ma pean ise müügipunktis töötama?

   Jah. Meie Boostis usume, et kõige edukamad frantsiisid on need, kus juhid on ise koha peal tööl. Samuti usume, et kõige edukama alguse oma ärile saate anda just siis, kui pühendate end ettevõtte igasse detaili ning mõistate protsessi kõiki lülisid. Meie jaoks on oluline, et oleksite frantsiisi igapäevatööga aktiivselt seotud ning et see ei oleks teie jaoks pelgalt investeerimisvõimalus.

  • Millised asukohad on frantsiisi loomiseks vabad?

   Kaalume hea meelega Boost baaride asukohti üle kogu Eesti, kui asukohad on finantsiliselt jätkusuutlikud.

   Üldjuhul on asukoha valikuks kolm võimalust:

   1. Pakume teile võimalust rajada frantsiis meie poolt eelnevalt välja valitud kohas;

   2. Teil on võimalus frantsiisi korras üle võtta juba olemasolev Boost baar;

   3. Võite ise pakkuda välja asukoha ning kui see saab Boosti poolt heaks kiidetud, võite alustada tegevust.

   Asukohavalikut on parim arutada frantsiisi värbamise protsessi käigus. Meie peame hindama teie sobivust Boost Juice frantsiisivõrgustikuga, ning teie peate omalt poolt hindama meie sobivust teile ning teie elustiiliga. Kui mõlemi osapoole jaoks on mugav edasi liikuda, on teil võimalus “lukustada” kohavalik. Valiku kinnitamise protseduuri arutame lähemalt intervjuu faasis.

  • Kui kaua võtab aega, et müügipunkt käima saada?

   Müügipunkti avamise ajakava sõltub müügipinna üleandmise ja rendilepingu jõustumise kuupäevast. Rendilepingute tingimuste ja üleandmise kuupäevadega tegeleb meie frantsiisijuht. Valime välja teile, uuele omanikule ja Boostile kõige sobivama kuupäeva.